1.3.15

seçim promosyon ürünleri

2015 genel seçimler yaklaşıyor, bu genel seçimlerde de geçen sene yerel seçimlerde ortaya çıkan rekabetten fazlası bekleniyor. Milletvekili adayları isimlerini duyurmak için  çeşitli faaliyetler yürütmektedir. Bunalrın başında da seçim promosyonları dağıtmak geliyor açıkçası. Kahve fincanları, kalemler, çakmaklar, çay bardakları gibi binlerce ürün oy verecek vatandaşlara dağıtılarak oy istenmektedir.

Adaylar bu zorlu süreci maddi açıdan onları zorlacak şekilde geçireceğe benziyor. Ancak yinede küçük ürünler yaptırarak birçok oy edinebilmeleri mevcut. Örneğin seçim kalemleri, seçim çakmakları gibi küçük ama etkili promosyon ürünleri yaptırarak en azından kararsızların oylarına talip olmak mümkündür. Farklı bölgesel yapılarda farklı ürünler beğenilmektedir. Mesela iç anadolu bölgesinin kırsal yerlerinde kahve fincanları, çay bardakları çok ilgi görebilecekken bayanlara dağıtılan yelpazeler ilgi görmeyecektir.


Yine aynı şekilde yaz sıcağından dolayı Akdeniz ve Ege sahil şehirlerinde yelpaze oldukça yoğun ilgi görecektir. Mutfak önlüğü , mutfak çakmağıgibi ev hanımlarına hitap edecek promosyon malzemeleri ise genelde kırsal kesimlerde daha fazla ilgi uyandıracaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Promosyon ürünleri